Як не допустити помилок при виборі гібридів для плівкових теплиць?

На сьогодні виробництво овочів в закритому ґрунті є найбільш стабільною галуззю сільського господарства. Але і в цій  стабільності  за останні роки проявляється ріст витрат на виробництво. Деякі виробники, шукаючи варіанти зменшенням витрат, йдуть  шляхом використання насіння F2 ( самозбір).  Наражаючи виробництво на ризик!

Віддаючи перевагу насінню F2, виробник не тільки не зменшує витрати на основні процеси  – трудозатрати, затрати на опалення, живленнязахист, але й не рахує ряд негативних факторів, які будуть впливати на кількість та якість очікуваного врожаю. Рослини вирощенні з даного насіння  не мають як повного набору стійкостей, так і  потенціалу на отримання високого валу. Отримані плоди суттєво відрізняються розміром, кольором, якістю та загальною  кількістю на рослині, а головне – ціною реалізації на ринку.  Суттєво зменшується товарність та період зберігання при транспортуванні. В загальному виробництві зменшується кількість продуктивної зав’язі, збільшується кількість обробок. Деякі гібриди взагалі не дають плоди при вирощуванні з насіння F2, завдяки високому ступенню розчеплення!!! А загалом, дана економія приводить до зменшення довгоочікуваної продуктивності 1м2.

Новий клас фунгіцидів для ефективного захисту моркви

ЦИДЕЛІ® ТОП — це сучасний фунгіцид з новою діючою речовиною цифлуфенамід (15 г/л) та добре відомою д. р. дифеноконазол (125 г/л), який професійно захищає овочеві культури від альтернаріозу, борошнистої роси, бурої

Як зберегти врожай капусти

Як відомо, сьогодні для успішного ведення бізнесу фермер‑овочівник повинен матиможливість як безперебійно забезпечувати продукцією протягом усього року оптовиків, Так і працювати з мережами магазинів. Для цього важливо враховувати всі чинники:

Стійкість гібридів до кили — запорука успіху

Кила (plasmodiophora brassicae) — грибкове захворювання капусти, що є одним із найшкодочинніших за останні 3 роки. Хвороба уражає як культурні, так і дикорослі рослини родини капустяних. Захворювання проявляється у вигляді