Що собою являє аукціон Прозорро?

Для реалізації державного майна за реальною і гідною ціною, а також керуючись законом, розробили спеціальну систему торгів, представнику держави є розміщення пропозицій продажів, і потенційний покупець може придбати майно за реальною вартістю без підводних каменів і прихованих платежів.

Розробка аукціону Прозорро відбулася з подачі держави. Це єдина електронна система, де державним органом виставляється майно на продаж у відкритий доступ, і кожен бажаючий може придбати будь-який лот за відповідною для нього вартості. Аукціони здійснюються на майданчиках, які пройшли акредитацію разом з сайтами, єдиної системи.

Крім того, під час проведення торгів Прозорро учасники залишаються прихованими до того моменту, коли визначиться переможець. Така позиція допомагає уникнути підтасування в проведенні торгів і присудити перемогу тому, хто справді не жадає. Головною проблемою в минулому була низька оцінка вартості держмайна, адже більшу частину грошей виплачували в конвертах. Підсумком була реалізація активів за ціною значно нижче ринкової.

В результаті державний бюджет недоотримав колосальні суми, а чиновницький склад, який бере участь в подібних аферах багатів на очах. За допомогою аукціону Прозорро ситуація була докорінно змінена і на даний момент в своєму складі має найпроблемніші ніші держторгів. Завдяки Прозорро майже нереально змінити реальну вартість, а продати потрібного покупцю, який не підставним «своїм». Таким чином, корупція разом з вітають її чиновниками піддається забуттю.

Офіційний сайт закупівель – Українська універсальна біржа

Українська універсальна біржа з 2016 року входить до складу єдиної бази даних платформи Прозорро. Вона має статус авторитету на всій території держави і дає можливість брати участь у публічних торгах всім бажаючим. Основний портал закупівель УУБ, після перевірки Міністерства економічного розвитку, отримав IV рівень акредитації.

Даний ресурс є незамінним помічником для постачальників, підрядних компаній, а також для всіх, кому необхідно займатись держзакупівлями в найкоротші терміни і без особливих витрат. УУБ працює з 1997 року, має величезний досвід спільної діяльності з різними підприємствами. Беручи участь в державних закупівлях Прозорро через УУБ, користувач отримує прозорі аукціони і здорову конкуренцію. На інформаційному сайті УУБ https://sale.uub.com.ua/news/kupivlya-zemli-cherez-aukcion-na-elektronnomu-majdanchyku-uub ви можете вивчити багато корисної інформації про торги.

Чому варто працювати з біржею?

Можна виділити п’ять основних причин для співпраці з порталом онлайн-закупівель УУБ:

  1. Володіння інформацією про нових і унікальних тендерах на платформі Прозорро. Відразу після публікації тендера про закупівлі на ресурсі, УУБ відправляє повідомлення на пошту. Посилаючись на ту, яка сфера і регіон цікавлять в першу чергу, користувач виключає можливість пропустити вигідний для себе аукціон.
  2. Доступні відео-інструкції і інші матеріали, які допомагають підвищити ефективність роботи. УУБ має свій YouTube-канал, де все викладено. З його допомогою бере участь в торгах може знайти відповіді на питання, що цікавлять його питання: етапи реєстрації на майданчику Прозорро, поповнення рахунку державних закупівель та інші.
  3. Подача заявки на участь в аукціоні, можливість ставок, відстеження процесу торгів. На офіційному сайті доступний тільки моніторинг ситуації, пов’язаною з тендерами. Тут можна знайти абсолютно всю інформацію. Але виконати яку-небудь дію неможливо. Для подачі заявки і проведення інших необхідних дій, пов’язаних з торгами, потрібно користуватися акредитованими майданчиками Прозорро, зокрема Української універсальною біржею.
  4. Можливість отримання консультації в службі підтримки. Питання і неясності, пов’язані з роботою на платформі закупівель, легко вирішуються при зверненні в службу підтримки. Допомога надається по телефону. В наявності кнопка для зворотного зв’язку.
  5. Оформлення банківської гарантії на тендер. Ця особливість актуальна для організаторів торгів. Якщо який переміг в тендері не виконує свої зобов’язання за договором, то тендерну суму замовнику повертає банк. Для роз’яснення подробиць або подачі заяви на гарантійні послуги через УУБ, необхідно звернутися до консультантів.

Законодавство України розробило ряд вимог, за яким регламентується діяльність Українській універсальній біржі. Для дотримання закону, всі замовники беруть участь в торгах, в обов’язковому порядку ознайомлюються з договором надання послуг з використання онлайн-майданчики для закупівель. 

Участь у державному тендері

Державний тендер це певний тип закупівель, котрі робить державна організація чи відповідне державне підприємство для своїх власних потреб. Тобто коли такого род у компанії необхідно отримати певні товари, роботи чи

Prozorro та продаж землі

Земельні ділянки є основним об’єктом у сільськогосподарських відносинах і знаходяться в пріоритетному місці в торговій діяльності. Враховуючи те, що Україну всі розуміють як аграрну державу, ринок купівлі-продажу землі https://sale.ueex.com.ua/news/zemelqni-aukciony-na-majdanchyku-tov-ukraqinsqka-energetychna-birzha стане

Где купить игру по цене до 200 рублей

Есть желание поиграть в новинки, а денег на приобретение лицензии нет? Не беда, мы готовы подсказать как выйти из такой ситуации. Мы не будем лить воду про возможность скачать пиратские