Проведення аукціонів, на яких в Черкасах з’явилася можливість придбати необроблену деревину

Навіщо потрібна необроблена деревина. Її використовують для того, щоб виготовляти пиломатеріали. Купівля даної сировини в великих обсягах раніше була доступна обраним. З огляду на наявність чорних схем, якщо підприємець хотів купити необроблених ліс, наприклад, в Черкасах, йому було необхідно заплатити достатню кількість грошей та забезпечити, так звані, відкати.

Тепер, з 2020 року така схема більше не працює. Може і є ті підприємці, які як і раніше намагаються обдурити систему, проте це буде тривати не довго. Та й не вигідні такі угоди. Справа в тому, що з лютого 2020 роки держава запустила ринок продажів необробленої деревини за допомогою прогресивної і діючої системи Прозорро.

Система з 2016 року зарекомендувала себе надійністю і прозорістю проведення операцій. Тепер, торги за необроблену деревину також підлягатимуть надійної процедурі, в якій контроль здійснюють як учасники, так і адміністрація товарної біржи.

Хто забезпечує проведення відкритих торгів в Черкасах?

Українська універсальна біржа є офіційною товарною біржою, котра має дозвіл на проведення операцій з продажу необробленого дерева. Безумовною вигодою від цього є наявність механізмів контролю. Всі угоди максимально прозорі, а тому конкуренція дозволяє встановлювати вигідні і розумні ціни. Крім того, тепер вітчизняні компанії, які раніше не опускали до укладання угод, здатні не тільки брати участь, а й перемагати на онлайн-аукціонах.

З огляду на той факт, що ринок необробленої деревини на даний момент відрізняється не тільки своєю актуальністю, а й новизною можливостей, вигода від таких угод буде максимальна як для підприємств, так і для держави. Тільки за 2020 рік послугами товарної біржі Українська універсальна біржа скористалися 16 тисяч разів і успішно провели виграні угоди.

Важлива інформація для проведення торгів

Більш детально розібрати інформацію щодо торгівлі необробленою деревиною в Черкасах можна перейшовши за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/yak-prohodyat-auktsioni-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-cherkasah-na-prozorrosale/. Рекомендуємо ознайомиться з усім функціоналом товарної біржі УУБ щоб визначити для себе єдино вірного партнера.

Варт пам’ятати, що торгівля будь-яким доступним для системи Прозорро товаром можлива тільки на спеціальних, сертифікованих електронних майданчиках, як Українська універсальна біржа.

Cельхозшины Alliance

Выбирать лучшие модели покрышек для сельхозтехники следует, учитывая основные формальности технического средства. Такие модели резины должны обладать высокими показателями качества. Необходимо обратить внимание на основные характеристики резины, ее свойства и

Рекламні тендери в державних закупівлях

Тенери є оптимальним інструментом для кожного підприємця, котрий має на меті знайти нові замовлення. Саме державні тендери можна вважати максимально серйозними, адже суми тут не дитячі. Тому вам слід поставитись

Як придбати нерухомість на Прозорро

Сфер торгівлі нерухомістю завжди користується попитом вне залежності від певних обставин. Навіть під час кризи знаходяться компанії, котрі готові купувати певну нерухомість в той час, коли вона значною мірою падає