Офіційні українські сайти по торгах, приватні та комерційні портали тендерних продажів

Україна сьогодні має численні портали, головна спеціалізація яких – продаж майна збанкрутілих компаній, а також приватних і державних земельних ділянок, нерухомості, транспорту і таке інше. Серед усіх майданчиків по тендерам лідирує біржа Прозорро.

Для участі в аукціонах створена безкоштовна платформа – база сайту має численні актуальні торгові пропозиції, тендери на будівництво, тощо. Електронний формат проведення торгів дозволяє перебувати де завгодно і при цьому стежити за тендерами. Таким чином, ви можете бути в Києві, Харкові, Одесі або іншому місті, або навіть за кордоном, але при цьому не пропустити нічого важливого.

Ознайомившись із інформацією із сайту Megasale стає зрозумілим, що участь абсолютно безкоштовна. Варто звернути увагу, що безкоштовна участь у торгах має на увазі наявність страхового внеску, який повертається учасникам після завершення торгів.

Кошти зараховуються переможцю після завершення процедури в якості частини оплати за виграний лот. Під час проведення аукціону, тендера учасникам надається всебічна підтримка, в тому числі юридичні консультації. Створити обліковий запис дуже просто – для цього буде потрібно надати мінімальний набір даних, а для участі в аукціоні – певний пакет документів в електронному вигляді. 

Надійний партнер ProZorro 

Аукціонна форма купівлі та продажу на українському ринку в останні десятиліття стає все більш популярною. Саме тому ProZorro закликало до співпраці надійних  партнерів – акредитовані електронні майданчики, через які кожен українець може взяти участь в тендері або онлайн-торгах.

Щоб отримати вичерпний перелік надійних електронних майданчиків, котрі акредитовані в системі Прозорро.Продажі, варто завітати до платформи megasale.com.ua та переглянути розділ акредитованих платформ системи.

Станом на 2021 рік, серед лотів великою популярністю користуються земельні ділянки і конфісковані автомобілі. Під категорію конфіскату найчастіше потрапляють авто, які бралися в кредит але не були виплачені. Саме тому в учасників є прекрасна можливість купити практично нову машину в ідеальному стані за смішною ціною. При цьому всі процедури проходять в електронному форматі, що дуже зручно.

Торгівля ресурсами з державного резерву

Ресурси державного резерву не просто так вважаються одними з найбільш цікавими з точки зору відкритої торгівлі. Варто розуміти, що в Україні є понад тридцять складів, в котрих постійно зберігаються всі

Запчасти на роторную косилку и комбайн

Если хотите купить оригинальные и гарантированные запчасти на роторную косилку или на комбайн, тогда вам следует обратить внимание на услуги онлайн-магазина  “УкрАгроПостач”. Магазин ведет свою деятельность на соответствующем рынке не

Нова система торгів земельними ресурсами

Торги земельними ресурсами є важливим сектором ринку. Вам варто поставитись до цього питання максимально уважно, адже в перспективі перед вами можуть відкриватися певні якісні інструменти. Саме у цьому секторі ринку