Котирування акцій: Природний газ (ціни за результатами торгів)

Наша мета – сформувати цінові орієнтири на енергетичні ресурси з умовою контролю рівня мобільності, внаслідок чого не спостерігається зростання ціни на енергоресурси. Сьогодні Українська енергетична біржа вважається ексклюзивною товарною біржою, яка контролює ринкові ціни на природний газ.

Відкритість та прозорість формування ринкових цін гарантується публікацією котирувань«Української енергетичної біржі» www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/ світовими аналітичними агентствами.

Ціни на газ в Україні на оптовому ринку залежать від біржових котирувань УЕБ щодо певного щомісячного джерела.

Ціна одного кубометра газу для українського населення залежить від ринкових цін у будь-який місяць, тарифів на його транспортування, додаткових платежів підрядників інших компаній, а також може мати гарантовану ціну.

Інформація про середньозважені ціни на природний газ

Середньозважені ціни щомісячного джерела газу обчислюються шляхом ділення вартості операцій (плюс ПДВ) з купівлі-продажу цього джерела, укладених на ТБ, на вартість продажів та покупок того самого джерела на основі результатів операцій протягом періоду його здійснення.

Формула розрахунку:

Ціна на газ = ((Ціна в хабі (євро / МВт-год) + середня вартість транспортування магістральними газопроводами в Європі (3 євро / МВт-год)) * 10,62 (коефіцієнт перерахунку МВт-год у кубічних метрах)) * євро курс НБУ станом на дата + 4, 45 (тариф для пункту в’їзду в українську ГТС) * 1,45 (показник замовлення потужності на день вперед) * ставка НБУ на дату на дату) + ПДВ

Середньозважена ціна щомісячного джерела природного газу за місяць постачання або продажу на основі електронних біржових торгів на «Українській енергетичній біржі». Якщо ви бажаєте зробити ставку на якийсь ресурс, то зареєструйтесь на сайті УЕБ. При виникненні питань, наш консультант допоможе знайти на них відповіді. Реєстрація дуже проста, а інтерфейс біржі простий і зручний.

Також виможете підписатися на розсилку актуальної інформовані через Email. Завдякицьому ви завжди будете інформовані про нові тавстигните вчасно зробити ставку.

Процес котирування

В умовах сучасного ринку реалізації енергетичних ресурсів, учасники потребують інструментів для відстеження та прогнозування змін у вартості. Для цього на біржах існує функція біржового котирування.

Prozorro та продаж землі

Земельні ділянки є основним об’єктом у сільськогосподарських відносинах і знаходяться в пріоритетному місці в торговій діяльності. Враховуючи те, що Україну всі розуміють як аграрну державу, ринок купівлі-продажу землі https://sale.ueex.com.ua/news/zemelqni-aukciony-na-majdanchyku-tov-ukraqinsqka-energetychna-birzha стане

Покупка разных необходимых запчастей в интернет-магазине

Важно отметить, что покупка качественных комплектующих, расходников и других товаров для автомобиля – это залог настоящего успеха в планируемых путешествиях и поездках. В интернет-магазине каждый без исключения желающий сможет уже