Електронний торговий майданчик як новий інструмент маркетингу

Завдяки можливостям електронного торгового майданчика можна проаналізувати закупки, продажі, спланувати запити та пропозиції. Після отримання доступу до робочої зони користувач може контролювати процес укладання угод, подавати заявки, слідкувати за графіком поставок. Постачальники, в свою чергу, отримують можливість безкоштовно розширювати ринок та рекламувати власні послуги.

Стандартизована процедура закупівель

З допомогою електронних площадок виконується стандартизована процедура закупівель, яка була складена на основі світової практики та зарекомендувала себе, як найбільш ефективна. Така система допомагає передбачити можливі помилки під час проведення закупівлі. Щоб працювати на електронному майданчику, акредитованому у Прозорро, не потрібно мати спеціальне програмне забезпечення, знадобиться тільки доступ до Інтернету.

Асоціація бірж та електронних площадок намагається підвищити популярність такої форми ринкових відносин. Електронні майданчики в Україні – це відносно новий напрям, який поступово набирає силу. Вони з’явились тому, що компанії вирішили оптимізувати процедуру закупівлі. Спеціалісти стверджують, що електронна торгівля має величезний потенціал. В найближчі роки організація закупівельної діяльності с допомогою електронних майданчиків стане однією із найбільш ефективних форм.

Захист ринку з допомогою Прозорро

Члени Асоціації біржових та електронних майданчиків зайнялись процесом консолідації ринку на принципах Прозорро. Бізнес-середовище планує створити єдині зрозумілі правила торгівлі активами банків і підвищити ефективність їх реалізації. Компанії, які займаються активами, долучаються до Асоціації, забезпечують створення єдиного інформаційного поля та формують бачення ринку.

Серед членів Асоціації знаходяться акредитовані члени системи Прозоро, розробники програмного забезпечення. Чесні організатори торгів створюють умови за яких продажі будуть виконуватися на прозорих торгах за максимальними цінами. Завдяки цьому держава ефективніше буде виконувати зобов’язання перед громадянами та бізнесом, а витрати бюджету на виведення банків з ринку знизяться.

Асоціація докладає максимум зусиль, аби запровадити нові принципи функціонування ринку, зробити його прозорішим для громадськості. Більше інформації на aeaep.com.ua.

Практичность и качество товаров

Если перед вами поставлена следующая задача – купить оригинальный и качественный резервуар, как для воды, так и для хранения других веществ, разного характера, вам стоит незамедлительно обратиться к настоящим профессионалам

Асоціація «Біржові та електронні майданчики»

Асоціація «Біржові та електронні майданчики» https://aeaep.com.ua/information/ є неприбутковою громадською організацією, до складу якої входять компанії, що працюють на товарному біржовому ринку і надають професійні послуги на ньому. Основним завданням даної

Основные запчасти на борону и косилку

Приобрести в Украине оригинальные, функциональные и универсальные запчасти к дисковой бороне можно уже сейчас по оптимальной стоимости. Товары отличаются большим набором преимуществ и положительных характеристик. К ним относится стойкость к